Україна випереджає середні темпи розвитку ІТ-галузі в світі як за фінансовими показниками, так і за кількістю фахівців. Саме тому ІТ - це найперспективніша сфера в Україні на сьогодні.
Ефективність
Перспективність
Допоможемо тобі потрапити в IT
Наше навчання - це лише актуальні програми та нові техніки навчання. Ми завжди вдосконалюємося, додаємо нову інформацію, щоб бути в тренді технологій та давати студентам дійсно цінні знання у сфері ІТ.
Актуальність
IT Cluster Academy - це навчальна платформа, створена для тих, хто хоче здобути нові знання та бачить своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Мрієш кардинально змінити професію? Хочеш створювати цікаві та перспективні проекти? Вже маєш досвід і хочеш вдосконалити знання? IT Cluster Academy - це можливість, яка доступна кожному. З нами ви зможете стати кваліфікованим спеціалістом, який впевнений у завтрашньому дні! Все, що потрібно - обрати курс і розпочати навчання. Наша Ціль - Твоє успішне майбутнє у сфері ІТ!
Результативність
Ми створюємо умови успішного працевлаштування завдяки інтенсивному навчанню та контролю якості засвоєного матеріалу. З нами ви навчитеся зберігати спокій при проходженні співбесіди та спілкуванні HR-менеджерами.
Ми надаємо всю необхідну для навчання інформацію, контролюємо динаміку розвитку кожного та детально опрацьовуємо те, що студентам не вдається. Саме тому нашим студентам так легко перейти у сферу ІТ та працювати на омріяній роботі.

Курси IT Cluster Academy

Показати всі

Ментори IT Cluster Academy

Наталія Мухітдінова

Експерт курсу HR in IT

Head of ELEKS Ivano-Frankivs Branch Office | ELEKS

Надія Тисяк

Експерт курсу
Project Management

Project Manager | SoftServe

Тарас Луцишин

Експерт курсу

Python

Middle Python Developer | Intellias

Анастасія Бліндар

Експерт курсу

Quality Control

Senior QA Engineer | VITech

Новини

Історії успіху
Контакти IT Cluster Academy
Завітайте до нас

м. Івано-Франківськ,
вул. В.Чорновола, 7, 3 поверх, офіс 306

Зателефонуйте нам
Напишіть нам
Відгуки про IT Cluster Academy

Доброго дня! Курси хороші, дізналася багато нової та потрібної інформації з QC, познайомилася з чудовими людьми! Дякую!

Надія Мацигін

Manual QC engineer in SoftJourn

Тільки позитивні відгуки! Хороші умови проведення курсів. Доступні пояснення лекцій. Достатній об’єм якісної інформації. Дальше все залежить від вас. Особисто мені, курси стали стартом. Після закінчення до місяця часу я вже працювала. Чекаю початку нових курсів JavaScript. Всім наполегливості!!!

Ірина Білоус

WordPress Developer SoftServe

Прекрасна команда викладачів і організаторів, які дійсно з усіх сил стараються навчити та допомогти отримати роботу в вибраній сфері. Окремо вдячна за чудовий курс Quality Control;))

Мар’яна Андрусяк

Manual QC Engineer in SoftJourn

На курсах якісно подається матеріал, немає нічого зайвого, тільки те що необхідно. Сподобалась форма занять, дізнався досить багато нового. Частину інформації яку нам подавали, самостійно в інтернеті не знайдеш, тільки з досвідом, який далеко не в кожного є, а викладач з нами поділився своїм досвідом, що є дуже добре! Так що всім рекомендую, не пожалієте)!

Тарас Кіндрат

Випускник курсу DevOps

Сподобалось пояснення тем викладачами і можливість попрацювати над проектом.

Василь Скрипник

Випускник курсу Java

Партнери IT Cluster Academy