fbpx

Безкоштовна ІТ освіта для військових і ветеранів, членів їх сімей та сімей загиблих Захисників

Громадська організація “Відважна ІТ освіта” на базі ІТ Кластер Академії пропонує безкоштовну ІТ освіта для військових і ветеранів, членів їх сімей та сімей загиблих Захисників в рамках ініціативи Brave IT education.
Мета даної ініціативи — дати можливість отримати безкоштовну ІТ-освіту діючим військовим і ветеранам, членам їхніх сімей, та членам сімей загиблих Захисників.
Для реєстрації на навчання заповніть аплікаційну форму за посиланням>>

🔹 Навчання стартуватиме з березня 2024 року.
🔹 Всі курси розраховані на початківців, які раніше не мали відношення до ІТ сфери.
🔹 Навчання підійде для осіб старше 17 років та передбачає опанування базових знань, а також отримання навичок подальшого самостійного вдосконалення та працевлаштування.
🔹 Заняття будуть проходити в Офлайн та Онлайн форматі, будуть доступні відеозаписи занять.
🔹 Метори (викладачі) – це досвідчені фахівці з провідних компаній з великим досвідом в ІТ та викладанні. Вони поділяться теоретичними знаннями, практичними навиками та допоможуть зробити перший крок в ІТ сферу.
🔹 Навчання відбуватиметься у вечірній час двічі на тиждень по дві години. Тривалість курсу від 2 до 4 місяців в залежності від обраного напрямку.
🔹 В групі одночасно зможуть навчатися 12-15 осіб, тому в разі більшої кількості бажаючих ми будемо проводити відбір.
🔹 Курси стартуватимуть по кожному з напрямків коли будуть сформовані групи.
🔹 Перед початком навчання ми для наших студентів проведемо тренінг, де більш детально розкажемо про ІТ сферу, особливості професій, допоможемо правильно обрати спеціальність для навчання та розкажемо, як використовувати свій попередній життєвий та професійний досвід в ІТ.
🔹 Студенти, які успішно пройдуть навчання отримають Сертифікати та сприяння в стажуванні або працевлаштування в ІТ компанії.