fbpx

Маркетинг-трансформація: трансформуйте свою професію вже сьогодні, пірнайте у світ маркетингу

В рамках ініціативи Brave IT від ГО “Відважна ІТ освіта” в ІТ Кластер Академії стартуватиме новий курс “Маркетинг”. Курс про сучасний маркетинг, комунікацію та метрики підготувала та буде вести Марія Тимочко — експерт з маркетингу і комунікацій, CEO агенції Tymochko Marketing.

Ще одним ментором курсу буде Віталій Бердій – project manager, Head of Delivery at Academy Smart Ltd. Який розповість про особливості роботи в ІТ компанії, взаємодію з командою та клієнтом, а також поділиться досвідом успішного ведення проектів в ІТ.

Вивчайте інструменти digital marketing та інші маркетинг напрямки, щоб зростати професійно. Під час навчання ми закладаємо міцну основу для майбутнього розуміння сучасного маркетингу та інструментів.

У вас буде 20 занять, щоб трансформувати власну професійну діяльність, зрозуміти у якому маркетинговому напрямку хочете розвиватися і зростати надалі. Ми зруйнуємо 101 стереотип про маркетинг, ви навчитеся розуміти силу комунікації, основні метрики та діджитал-площадки, розберемося з багатоканальністю і соцмережами: Інстаграм, Tik-Tok, Фейсбук та ін.

Курс дозволить навчитися і застосувати:

– розуміти принципи маркетингу та інструментів;
– розбиретеся з діджитал-інструментами: маркетинг в соцмережах, e-mail маркетинг, пошуковий, огляд інших цифрових площадок й можливості.
– рівні маркетингової стратегії
– комунікація в маркетингу як нею управляти.
– як писати ефективні тексти у рекламі. Базові принципи копірайтингу.
– робота з маркетинговими метриками.
– інструменти Google Analytics, знайомство з можливостями платформи.
– таргетована реклама, знайомство з можливостями платформи Meta
– принципи контент-маркетингу, які завдання вирішує у бізнесі

Курс заснований на реальних кейсах і практичному досвіді викладачів.

Реєстрація на курс у нас на сайті >>
Всі кошти від оплати навчання підуть на підтримку ініціативи Brave IT education.

Детальніше про курс в нашому дописі на сторінці у Facebook:

Для військових і ветеранів, членів їхніх родин, членів сімей загиблих Захисників навчання безоплатне, щоб скористатися цією можливістю заповніть анкету за посиланням>>