fbpx

Front-end Web Development

Ти знаєш, що кількість веб-сторінок у мережі Інтернет вже близька до двох мільярдів! Це означає, що попит на Front-end – розробників зростає з кожним днем! Незважаючи на вік, стать та освіту, ти можеш легко опанувати цю професію, адже вона під силу кожному! На курсі Front End Web Development ти навчишся створювати веб-сторінки, використовуючи XML і HTML, оформляти їх за допомогою каскадних таблиць стилів CSS. А наприкінці навчання – створиш власний сайт, який стане одним з перших проектів твого професійного портфоліо.

HR in IT

Якщо ти мрієш про роботу в ІТ, але не можеш знайти спільну мову із програмуванням, тоді тобі варто спробувати себе у HR-менеджменті. По-справжньому досвідчених і кваліфікованих працівників знайти складно, так як кількість IT-фахівців зростає. Компанії потребують HR-менеджерів, які за час короткої співбесіди знайдуть того, хто не лише має відповідний рівень технічних знань, а й стане частиною команди. За час курсу HR in IT ти дізнаєшся, як правильно шукати, адаптувати, мотивувати і розвивати співробітників. Весь теоретичний матеріал буде закріплений на практичних заняттях, а викладачі поділяться досвідом і підготують до реалій роботи в IT.

Project Management

Сформувати команду, зібрати і проаналізувати вимоги до проекту, домовитися зі стейкхолдерами, вкластися в терміни і дотриматись бюджету. Менеджер проекту – той, хто втілює ідею замовника в реальність, тому компанії так дорожать кваліфікованими працівниками. Курс розрахований на новачків і не вимагає технічних знань з програмування чи дизайну. Ти дізнаєшся про найдієвіші інструменти управління проектами, зрозумієш особливості IT-галузі та проживеш життєвий цикл одного проекту.

Java Basics

Курс Java Basics – для тих, хто давно мріє розпочати кар’єру в ІТ ! Завдяки простому синтаксису і готовим алгоритмам, Java можна вивчити з нуля без досвіду в програмуванні. Мова доступна на будь-якій платформі, а інструменти для програмування на Java – безкоштовні. Java працює всюди: на ноутбуках, смартфонах, у автомобілях та навіть кавових машинах. Це мова Google, Yahoo!, eBay, застосунків Android та програмного забезпечення машин Tesla! Це найпоширеніша та найзатребуваніша мова програмування у світі, а отже – найбільш високооплачувана!

DevOps Basics

Курс DevOps Basic – це навчання, що об’єднує вміння розробника і системного адміністратора. DevOps-фахівець працює на стику цих двох посад і займається автоматизацією життєвого циклу застосунку (включно з проектуванням, розробкою, тестуванням, підтримкою і моніторингом). Сьогодні ця посада є перспективною та затребуваною у сфері ІТ, адже є об’єднувальним фактором між розробниками, операціоністами та бізнесом загалом. Ну а там де є попит на працівника через брак кваліфікованих кадрів, є і гідна оплата праці!

Quality Control

Щоб опанувати професію QC не потрібно вчитися чотири роки в університеті. Більше того, такої спеціальності немає в українських ВНЗ. Ця професія підходить для тих, хто в досить короткий термін хоче отримати весь обсяг знань, необхідний для роботи. Тобі не потрібно буде знаходити час на пошуки інформації в підручнику або Інтернеті. Курс включає в себе вивчення основних понять, з якими стикається QC-фахівець щодня, а також відпрацювання отриманих знань на практиці. Курси QC – це комплексний підхід до перекваліфікації та перехід з однієї сфери діяльності в іншу.
Повністю оновлена програма курсу. Додано багато практичних занять.

Marketing

Курс про сучасний маркетинг, комунікацію та метрики. У вас буде 20 занять, щоб трансформувати власну професійну діяльність, зрозуміти у якому маркетинговому напрямку хочете розвиватися і зростати надалі.

Курс заснований на реальних кейсах і практичному досвіді. Вивчайте інструменти digital marketing та інші маркетинг напрямки, щоб зростати професійно. Під час навчання ми закладаємо міцну основу для майбутнього розуміння сучасного маркетингу та інструментів.

Python

Python – проста, популярна та надзвичайно перспективна мова програмування. З її допомогою можна створювати веб-застосунки, відеоігри, займатися аналізом даних, автоматизувати завдання системного адміністрування та багато іншого! Вона працює на всіх популярних платформах: ви можете перенести свої розробки з Windows в Linux або навпаки – і все це без зміни коду. Сьогодні Python є однією із найпопулярніших мов програмування. Ця мова під силу будь-якому початківцеві, саме тому Python – це один з кращих варіантів для знайомства з програмуванням!

Automation Testing

Курс Automation Testing – це ґрунтовна підготовка Test Automation Engineers, які можуть самостійно побудувати систему автоматизованого тестування практично в будь-якому проекті з нуля. Вивчення автоматизованого тестування – це новий тренд в сфері ІТ, адже цей вид тестування має велику кількість переваг у порівнянні з мануальним. Automation Testing – це ефективний спосіб пришвидшити реліз проекту, скоротити бюджет, а також, – це розвиток, що забезпечить більшу зарплату та роботу в цікавих проектах. На курсі ти дізнаєшся, що таке автоматизоване тестування застосунків, розроблених на мові Java, та як застосовувати його у роботі.

Think as a Business Analyst

Мета курсу дати усвідомлення, в чому суть роботи на позиції «бізнес аналітик» в сфері інформаційних технологій та необхідну базу для успішного проходження співбесіди на позицію молодшого спеціаліста з бізнес аналізу. На практиці спробувати інструментарій, відчути обов’язки та роль бізнес аналітика в проекті розробки програмного забезпечення (ПЗ) на базі гнучких методологій розробки ПЗ.
Основою курсу є зміна (адаптація) мислення студента під нову роль – бізнес аналітик.